Formy płatności

1. Ceny na stronie polskiej podawane są w złotych polskich i są cenami brutto, zawierają podatek VAT. Ceny na stronie angielskiej podawane są w  Euro i są cenami brutto.

2. Do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki, którego wysokość uzależniona jest od wybranej formy dostawy i płatności. Przy zakupach powyżej 300 zł na stornie polskiej dostawa jest darmowa.

3. Cena zakupu towaru podana na stronie Sklepu jest ostateczna i ma charakter wiążący od momentu otrzymania przez Klienta wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia złożonego przez Klienta zamówienia zakupu wybranych Towarów, wskazanego w § 3 ust. 10. Cena ta nie zmieni się, niezależnie od wprowadzonych na stronę internetową Sklepu zmian cen lub rozpoczętych akcji promocyjnych lub wyprzedażowych.

4. Klient płaci cenę za zamówione Towary wraz z kosztami dostawy, wedle swego wyboru:

a. przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy, przed dostawą tylko na polskiej stronie;

b. płatność za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej przez BlueMedia S.A. tylko na polskiej stronie. Wykaz kart, które można używać:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu
na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

c. przelewem bankowym za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym PayPal tylko na angielskiej stronie;

5. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności określonego w ust. 4a., brak otrzymania płatności na rachunek Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od daty zawarcia Umowy Sprzedaży, a następnie w dodatkowo wyznaczonym przez Sprzedawcę terminie, powoduje możliwość odstąpienia od Umowy Sprzedaży przez Sprzedawcę. Klient może również do momentu otrzymania wiadomości o wysłaniu Zamówienia anulować je bez ponoszenia konsekwencji, kontaktując się ze Sprzedawcą w godzinach pracy za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce Kontakt, co nie narusza jego prawa do odstąpienia od umowy. Po zaksięgowaniu środków Sprzedawca rozpocznie realizację zamówienia.

6. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności określonego w ust. 4b-c., niniejszego paragrafu, Sprzedawca rozpocznie realizację zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia dokonania płatności, nie wcześniej jednak niż po przesłaniu do Klienta wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia złożonego przez Klienta zamówienia zakupu wybranych Towarów, wskazanego w § 3 ust. 10.

7. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany cen Towarów znajdujących się w Sklepie, wprowadzania nowych Towarów do Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z Kodeksem cywilnym i innymi ustawami, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które zawarły Umowy Sprzedaży Towarów oferowanych przez Sklep przed dokonaniem ww. zmian lub praw osób uprawnionych do korzystania z danej promocji, zgodnie z jej zasadami i w okresie jej trwania.

baner blue media

darmowa dostawa Darmowa dostawa już od 0 zł do końca lipca
płatności onlineBezpieczne płatności online zapewnia Blue Media
polski producent i polska produkcja Polski projektant i polska produkcja 

Instagram

Obserwuj

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl